EU flag-Erasmus+_vect_POS.jpg
NURSING in ENGLISH

DEUTSCH
für PFLEGE
szs beroun.png
Plánovaný kurz odborné němčiny pro zdravotnický personál, který se měl konat zdarma pro zaměstnance partnerské organizace Střední zdravotnické školy Beroun, Nemocnice Hořovice, nebude možné do konce projektového období uskutečnit. Nemocnice se potýká s akutním nedostatkem zdravotnického personálu a je tedy nemožné uvolnit dostatečný počet zaměstnanců, kteří by se semináře zúčastnili. Vedení nemocnice přesto vyjádřilo o výstupy projektu zájem a budeme se snažit takovýto seminář realizovat v budoucnosti.
"Zlepšení kvality výuky ošetřovatelství v angličtině a zavedení výuky předmětu ošetřovatelství v němčině na Střední zdravotnické škole Beroun"
Tento projekt je realizován za finanční podpory programu Erasmus+ Evropské unie. Za obsah webových stránek odpovídá výlučně autor. Webové stránky nereprezentují názory Evropské komise a Evropská komise neodpovídá za použití informací, jež jsou jejich obsahem.
financováno z.png
"The improvement of Nursing in English teaching and Introducing of Nursing in German at the Secondary Medical School in Beroun"
This project is funded by Erasmus+ programme of the European Union. The European Commission support for the production of this website does not constitute an endorsement of the contents which reflects the views only of the authors, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one