EU flag-Erasmus+_vect_POS.jpg
NURSING in ENGLISH

DEUTSCH
für PFLEGE
szs beroun.png
Dne 4. 4. 2017 proběhl v prostorách Střední zdravotnické školy Beroun bezplatný seminář, který seznámil účastníky se základními informacemi o metodě CLIL. Obsahem semináře byl nejprve stručný teoretický úvod následovaný praktickou ukázkou konkrétní hodiny. Zde si můžete stáhnout prezentaci se základními údaji o metodě CLIL, dotazník díky kterému můžete zjistit, jak moc CLIL učitelem už jste a na čem je třeba ještě pracovat. V neposlední řadě jsou zde k dispozici pracovní listy, které byly v rámci semináře použity, které můžete aplikovat buď přímo ve výuce nebo si je projít jen tak pro inspiraci. V případě jakýchkoli dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.
2.jpg
3.jpg
8.jpg
9.jpg
6.jpg
5.jpg
7.jpg
15.jpg
12.jpg
10.jpg
13.jpg
14.jpg
16.jpg
18.jpg
19.jpg
20.jpg
"Zlepšení kvality výuky ošetřovatelství v angličtině a zavedení výuky předmětu ošetřovatelství v němčině na Střední zdravotnické škole Beroun"
Tento projekt je realizován za finanční podpory programu Erasmus+ Evropské unie. Za obsah webových stránek odpovídá výlučně autor. Webové stránky nereprezentují názory Evropské komise a Evropská komise neodpovídá za použití informací, jež jsou jejich obsahem.
financováno z.png
"The improvement of Nursing in English teaching and Introducing of Nursing in German at the Secondary Medical School in Beroun"
This project is funded by Erasmus+ programme of the European Union. The European Commission support for the production of this website does not constitute an endorsement of the contents which reflects the views only of the authors, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one